KOBYŁKA
AUTO DELUX

Kompleksowy warsztat blacharski i lakierniczy. Naprawy powypadkowe,
renowacje i pomoc drogowa. Wsparcie w kontaktach z ubezpieczalniami.


668 316 352 O nas

Centrum Napraw Powypadkowych

KOBYŁKA
AUTO DELUX

Kompleksowy warsztat blacharski i lakierniczy. Naprawy powypadkowe, renowacje i pomoc drogowa. Wsparcie w kontaktach z ubezpieczalniami.


668 316 352
O nas

Centrum Napraw Powypadkowych


 
Auto Delux Kobyłka Opinie

4,4 na podstawie 54 opinii

 

Sprawdzony warsztat blacharsko-lakierniczy

Centrum Napraw Powypadkowych AutoDelux w Kobyłce

Miałeś stłuczkę? Nie przejmuj się! Posiadamy wiedzę, umiejętności i sprzęt oraz narzędzia, dzięki którym Twoje auto będzie wyglądać jak nowe. Nikt nawet nie pozna, że była jakakolwiek kolizja.

Jesteśmy warsztatem blacharskim oraz lakiernicznym i specjalizujemy się w kompleksowym serwisie i naprawach blacharsko-lakierniczych. Głównie są to naprawy powypadkowe, ale nie tylko. Wykonujemy także inne usługi - np. renowację pojazdów, zmianę koloru itd.

Naprawiamy pojazdy wszystkich marek: Volvo, BMW, Lexus, Audi, Peugeot, Mercedes, Toyota, Hyundai, Nissan, Seat, Renault, Mazda, Opel, Fiat, Citroen, Ford, Honda, Kia, Skoda, Volkswagen.

Warsztat AutoDelux naprawi nie tylko samochód osobowy - z największą przyjemnością podejmujemy się serwisu samochodów ciężarowych, pojazdów dostawczych oraz naprawy busów.

Likwidujemy szkody AC i OC oraz inne zlecenia prywatne.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Ich wieloletnie doświadczenie, staranność oraz precyzja w działaniach, zapewniają profesjonalne wykonanie naprawy i przygotowanie samochodu do lakierowania.

Nasza firma wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt umożliwiający naprawy na najwyższym poziomie

Samochody naprawiane w AutoDelux opuszczają ją idealnym wyglądem. Takim jak sprzed chwili wypadku. Naprawianym samochodom przywracamy dawną świetność i pełne bezpieczeństwo na drodze.

Galeria

Wszystkie marki

Naprawiamy pojazdy wszystkich marek: Volvo, BMW, Lexus, Audi, Peugeot, Mercedes, Toyota, Hyundai,
Nissan, Seat, Renault, Mazda, Opel, Fiat, Citroen, Ford, Honda, Kia, Skoda, Volkswagen.


Współpracujemy z

Współpracujemy z

668 316 352